Gratuit Angajam Operator Productie Parscoveni

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Aprilie 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Olt
  • Oraş: Parscoveni

Angajam Operator Productie

⭕ Lugera-The People Republic angajeaza pentru unul dintre clientii nostril, una dintre cele mai mai companii de automotive, in Targu Mures. Cautam Operatori Productie:

Cerinte:
Minim 8 clase;
Disponibilitate de a lucra in schimburi;

Responsabilitati:
Montarea si asamblarea componentelor;
Identificarea si semnalarea eventualelor defecte.

Oferim:
Posibilitatea unui castig de pana la 2200 brut.
Asigurarea transportului cu masinile companiei ;
Mediu de lucru organizat si modern.

Daca esti interesat, ne poti suna pentru mai multe informatii la nr de 0800 0800 70 - sau trimite-ne CV-ul tau atasat unui mesaj pe .

Număr de telefon ✆ 0738645344

Parscoveni, Olt