0.80 lei Angajam Stivuitoristi Grebenisu de Cimpie

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Mai 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mures
  • Oraş: Grebenisu de Cimpie

Angajam Stivuitoristi

⭕ Cerinte:

- Atestat ISCIR
- Experienta pe un post similar constituie avantaj;
- Capacitatea de a fi receptiv de a invata lucruri noi;
- Persoana serioasa si dornica de lucru.

Responsabilitati:

- Asigura manipularea si depozitarea marfurilor, ambalajelor,
materialelor, materialelor de ambalare si auxiliare pentru deservirea
liniilor si satisfacerea cerintelor de livrare si depozitare;
- Utilizarea si pastrarea in conditii bune a utilajelor folosite.

Beneficii:

- Contract de munca
- Salariu 1800 NET;
- Tichete masa (10 RON / tichet)
- Transport asigurat
- Mediu de lucru la standarde internationale.

Pentru detalii si programari imi puteti scrie mesaj cu nr. Dvs. de sau, ma puteti contacta la 755 - Cristi Musat

Număr de telefon ✆ 0796342695

Grebenisu de Cimpie, Mures