1.60 lei Angajez Montator Cu Experienta PAL Melaminat ! Cicarlau

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Februarie 18, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Maramures
  • Oraş: Cicarlau

Angajez Montator Cu Experienta PAL Melaminat !

⭕ Detalii suplimentare la nr. de tel. 786
Cerinte:
- Seriozitate, perseverenta, simtul detaliului
- Experienta in activitati de tamplarie

Beneficii:
• Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si foarte bine pregatita caracterizata prin entuziasm si initiativa
• Pachet salarial format din: salariu motivant si bonusuri de performanta
• Dezvoltare profesionala prin cursuri de specialitate
• Oferim conditii de munca la standarde Europene !

Oferta (bonusuri, beneficii):
* pachet salarial extrem de atractiv si de motivant
* prime si pachete de sarbatori
* transport gratuit dus-intors
* training de specialitate
* oportunitatea dezvoltarii carierei profesionale

Responsabilitati:
- Oferirea celor mai bune solutii tehnice privind asamblarea si montajul mobilierului si accesoriilor
- Participare activa pentru gasirea solutiilor de imbunatatire a gradului de satisfactie a clientilor
- Respectarea normelor privind activitatea de manipulare si montaj a produselor

Număr de telefon ✆ 0377889678

Cicarlau, Maramures