Gratuit Bogner Edelstahl Romania Angajeaza LACATUS MECANIC Ulmeni

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Martie 30, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Buzau
  • Oraş: Ulmeni

Bogner Edelstahl Romania Angajeaza LACATUS MECANIC

⭕ Angajam:

LACATUS MECANIC

Cerinte:
- 8 clase / scoala profesionala / specializare la locul de munca
- experienta in productie constiutie un avantaj

Responsabilitati:
- citirea si intelegerea documentelor de lucru, a instructiunilor si planului de verificare
- indeplinirea obiectivelor zilnice de productie
- sarcini primite de la seful de productie

Beneficii:
- contract pe perioada nedeterminata
- conditii salariale motivante
- bonuri de masa
- cursuri de specializare (macaragiu / stivuitorist) la locul de munca platite de companie
- conditii foarte bune de lucru (hala incalzita, vestiare cu dus, sala de mese echipata complet, echipamente de lucru, cafea/ceai, masina de spalat echipament lucru, etc)
- prime de eficienta in productie
- prime de loialitate
- prime de sarbatori
- transport decontat
- ore suplimentare platite si platite dublu in zilele de weekend
- asigurare

Va rugam atasati CV la anunt sau sunati la numarul de 746 .

BOGNER EDELSTAHL ROMANIA, parte a unui concern austriac, societate specializata in comertul cu oteluri de scule si oteluri inalt aliate, cu sediul in Sura Mica, Parc Industrial P6, Jud. Sibiu,

0764691229

Ulmeni, Buzau