Gratuit Controlor Calitate Cu Relocare La Sibiu Amaru

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Aprilie 13, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Buzau
  • Oraş: Amaru

Controlor Calitate Cu Relocare La Sibiu

⭕ Sunteti in cautarea unui loc de munca?

Adecco Romania, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, cauta pentru clientul sau din Sibiu, Controlor Calitate in cadrul unei fabrici din Zona Industriala de Vest Sibiu.

Studii medii – studii in domeniul tehnic reprezinta avantaj;
Experienta in domeniul automotive reprezinta avantaj;
Atentia concentrata si distributiva bine dezvoltate;
Dovada de consecventa, acuratete, meticulozitate, abilitati de invatare rapida.

Descrierea jobului

- controlul reperelor din punct de vedere al calitatii (conform instructiunilor de lucru);
- respingerea pieselor care nu îndeplinesc standardele de calitate;
- retusarea componentelor care prezinta defecte;
- informarea superiorului direct (sefului de schimb/tehnicianului) cu privire la problemele aparute pe parcursul procesului de control;
- intocmirea de rapoarte de lucru.

Se ofera:
- contract perioada determinata 1 luna cu posibilitate de prelungire;
- cazare asigurata;
- diurna;
- salariul atractiv;
- tichete de masa;
- transport asigurat
- sporuri salariale
- prime in functie de performanta.

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la 737 .

Număr de telefon ✆ 0724873656

Amaru, Buzau