Gratuit Electrician Intretinere Si Reparatii Strejesti

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Aprilie 4, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Olt
  • Oraş: Strejesti

Electrician Intretinere Si Reparatii

⭕ Firma de recrutare HR4ALL cauta pentru clientul sau ELECTRICIAN INTRETINERE SI REPARATII .

Cerinte
- experienta minim un an in domeniu
- calificare de electrician

Responsabilitati
• Intretine si repara echipamentul electric al fabricii, conform documentatiei tehnice, a fisei echipamentului, in functie de programul de intretinere preventica (zilnic, saptamanal, lunar, etc.) si de rapoartele de intretinere

• Intretine si repara intalatia electrica a cladirilor si utilitatilor

• Asigura functionarea in bune conditii a echipamentului electric pentru protectia impotriva incendiului.

• Participa la montarea si punerea in functiune a utilajelor noi

• Participa la lucrari de extindere si modificare a instalatiei electrice

• Completeaza rapoartele de intretinere dupa efectuarea activitatilor specifice

• Raspunde de corectitudinea si realitatea datelor inscrise in formularele pe care le prezinta.

• Executa manevre de cuplare-decuplare in camera separatoarelor de medie tensiune si in camera de distributie de joasa tensiune 0.4 kw

• La cererea superiorului direct, poate indeplini activitati diferite legate de implicarea in alte proiecte

Alte informatii
- locul de munca este in cadrul departamentului de intretinere
- ritmul activitatii poate fi solicitant, postul implicand raspundere
- colaboreaza cu departamentul productie, calitate si administratie
- raporteaza catre seful de atelier mentenanta

Conditii:

Contract de munca pe durata nedeterminata DIRECT CU FIRMA ANGAJATOARE

Salariu incepand cu 2400 ron brut
Prima de productie 570 ron brut
Tichete de masa - 15 lei /zi lucrata
Al 13 lea salariu
Prima Pasti si Craciun
Program de lucru 2 schimburi - LUNI - VINERI 07.00 - 15.30 / 15.30-24.00
Ore suplimentare platite dublu (200%)
Transport gratuit asigurat din Timisoara

Se cauta persoane serioase si stabile, care sa isi doreasca un loc de munca pe termen lung.

Număr de telefon ✆ 0706806616

Strejesti, Olt