Gratuit Firma RobertoRossi Angajeaza Personal Depozit Cavadinesti

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Mai 2, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Galati
  • Oraş: Cavadinesti

Firma RobertoRossi Angajeaza Personal Depozit

⭕ Despre RobertoRossi Import Export SRL:
Suntem unul dintre principalii furnizori de ghivece decorative, plante si flori artificiale, muschi silicheni conservati de pe piața de din România – importăm și distribuim atat in tara cat si peste hotare.
Sediul firmei este la Cluj Napoca, unde avem 3 depozite si sediul de birouri.

Cautăm colegi noi, care să se alăture echipei pentru postul: LUCRATOR DEPOZIT.

Cerințe generale:
Interes pentru un loc de muncă stabil și bine recompensat
Responsabilitate și atenție la detalii
Disponibilitate de învățare
Experiență anterioară relevantă – constituie un avantaj.

Responsabilități:
Încarcă/descarcă marfa la/din mijloacele de transport
Ambalează și securizează marfa în vederea livrării
Participă la expedierea mărfii către client
Participă la inventare ale stocului de marfă

Venituri:
Pachetul salarial este format din:
Salariu integral pe cartea de munca;
Bonusuri lunare, în funcție de performanță (15 lei / zi lucratoare)
Sporuri (ore suplimentare, ore weekend daca este cazul)
 Transport decontat cu masina personala sau transportul in comun

Program de lucru : de luni - vineri in 2 schimburi:
- primul schimb : de la 09:00 - 17:30
- al doilea schimb : de la 12:00 - 20:30

Adresa : Calea Baciului nr. 1-3, incinta parc logistic ROXER, Hale depozite si Birouri - firma RobertoRossi Import Export SRL.

www.robertorossi.ro

Număr de telefon ✆ 0737309647

Cavadinesti, Galati