1.60 lei Inginer/Tehnlog Productie Tommy Hilfiger Breznita-Ocol

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Aprilie 5, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mehedinti
  • Oraş: Breznita-Ocol

Inginer/Tehnlog Productie Tommy Hilfiger

⭕ Candidatul ideal

-Studii tehnice de specialitate a confectiilor textile;
-Cunostinte de tehnologie a realizarii confectiilor textile;
-Experienta de minim 3 ani pe un post de coordonator in productie textile;
-Aptitudini de management al oamenilor si concentrare asupra rezultatelor;
-Experienta anterioara in coordonarea unei echipe;
-Aptitudini de planificare si organizare;
-Cunoasterea pachetului Office (Word, Excel, Access, Powerpoint) constituie un avantaj;

Descrierea jobului

-Coordoneaza intreg procesul de productie, in toate etapele sale: croit, cusut, verificarea calitatii produselor, etc
-Colaboreaza cu inginerul de productie in ambele departamente: confectii/tricotaj;
-Intocmirea diagramelor de calitate pe fiecare model(lunar/anual)
-Intocmirea fisei tehnice pentru fiecare component/model
-Mentoreaza echipa de lucru si contribuie la formarea continua a acestora.

Beneficii:

-Salariu corespunzator cu experienta 2.500 - 5.000 RON
-Decontarea 800 RON in cazul relocarii din alt oras pentru cazare
-Diferite bonificatii
-Deplasari in strainatate

Descrierea companiei

Furnizor de prestari servicii broderie avand utilaje de ultima tehnologie putand executa aproape toata gama de produse cerute, propune si un produs tricotat exclusiv in Romania din cele mai pretioase fire: cashmere, merinos,viscoose, bumbac, matase.

0771019930

Breznita-Ocol, Mehedinti