Gratuit Lucrator Gestionar - DEVA Creteni

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Aprilie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Valcea
  • Oraş: Creteni

Lucrator Gestionar - DEVA

⭕ DISTRIBUITOR PRODUSE FARMACEUTICE, cauta LUCRATOR GESTIONAR pentru depozitul Bucuresti.

ATRIBUTII SI RESPONSABILITATI:

Ambalează şi pregăteşte pentru expediere produsele, etichetează coletele;
Asează comenzile conform rutelor de livrare;
Contribuie la respectarea normelor specifice de depozitare a medicamentelor, prin asigurarea ordinii şi a curăţeniei la locul de muncă;
Eliberează materiale de promovare numai pe baza avizului scris al gestionarului de materiale ;
Participa la efectuarea inventarelor periodice;
Asigura respectarea planificarii si a orarului de livrare a comenzilor;
Aduce la cunostinta sefului ierarhic superior orice neconformitate de depozitare.

CERINTE:

Experienta lucru in depozit farma minim 6 luni

Seriozitate, atentie la detalii, abilitati de organizare, comunicare

BENEFICII:
Salariu functie de experienta si performanta
Tichete de masa
Card reducere pe lantul propriu de farmacii
Mediu de lucru placut

Ne puteti contacta in intervalul orar 10-16 de luni pana vineri!

0714969173

Creteni, Valcea