Gratuit Magaziner Berlesti

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Ianuarie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Gorj
  • Oraş: Berlesti

Magaziner

⭕ SEDA Invest activează de 16 ani în domeniul producției si distribuției de accesorii pentru industrie si construcții, având în portofoliu o gamă largă de produse precum: organe de asamblare, echipamente de protecție, abrazive, scule așchietoare și de mână, etanșanți siliconici, spume poliuretanice și adezivi, vopsele, lacuri și diluanți.

Suntem in cautare de colegi noi pentru postul de Magaziner disponibil in cadrul punctului de lucru din Focsani, Bulevardul Bucuresti nr.16.

Responsabilitati:

Receptioneaza fizic marfa in conformitate cu documentele de insotire a marfii;
Pregateste marfa pentru distributie - manipulare si ambalare;
Aranjeaza marfa in rafturi, aplicand procedurile si realizeaza sarcinile administrative care ii sunt delegate;

Cerinte:

Experienta minim 1 an pe un post similar;
Responsabilitate maxima si atentie sporita;
Capacitate de auto-organizare;
Atitudine pozitivă;
Prezenţă placută;
Capacitatea de a stabili relaţii interpersonale;
Permis categoria B constituie avantaj;
Domiciliul stabil in Focsani;

Beneficii:

Oferim salarii motivante + tichete de masa ( 15 lei tichetul).
Ai posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si bine organizata.

Număr de telefon ✆ 0732329795

Berlesti, Gorj