Gratuit Masinist La Masini De Ambalat Remetea

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Ianuarie 30, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bihor
  • Oraş: Remetea

Masinist La Masini De Ambalat

⭕ Candidatul ideal
- Studii medii;
- Capacitatea de a analiza, planifica, organiza și administra activitatea proprie pentru îndeplinirea sarcinilor;
- Comunicativ, fire deschisa;
- Disponibil pentru a lucra în schimburi;
- Cunoștințe de limba engleza/germana și operare PC constituie un avantaj

Responsabilitati:
- verifica la intrarea in schimb funcționarea mașinilor de feliat si ambalat, si aduce la cunoștința in cel mai scurt timp sefului de departament orice defecțiune a mașinilor;
- asamblează, pune in funcțiune si urmărește ca pe întreg parcursul procesului de producție mașinile de feliat si ambalat in caserole sa fie utilizate in condiții optime de funcționare;

Disponibil pentru a lucra în schimburi.

Asteptam Cv-urile dumneavoastra!

Număr de telefon ✆ 0368636578

Remetea, Bihor