0.80 lei Montator Subansamble Livada

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Iulie 20, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Satu-Mare
  • Oraş: Livada

Montator Subansamble

⭕ Candidatul ideal:

- Tineri cu studii medii
- Dexteritate manuala foarte buna
- Vedere buna de aproape
- Rabdare si interes pentru tehnologie
- nu este obligatorie experienta anterioara
- Sa stie sa foloseasca PC-ul la nivel de utilizator si sa fie capabil sa dezasambleze/asambleze un cu ajutorul unor instructiuni.

Descrierea jobului:

- Sa dezasambleze diferire terminale defecte care sosesc la service, conform indicatiilor echipei de diagnoza si sa le inlocuiasca cu module noi
- igienizeaza si schimba diferite componente cum ar fi carcasa unui
- Reparatia poate include si operatii de resoftare.

Beneficii:

- Decont de transport in limita de 120 lei/luna, in baza documentelor justificative
- Transport asigurat, tichete de masa si bonus de productivitate

Număr de telefon ✆ 0736117629

Livada, Satu-Mare