Gratuit Operator Depozit -produse Iluminat Cu Led Bacia

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Ianuarie 12, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Hunedoara
  • Oraş: Bacia

Operator Depozit -produse Iluminat Cu Led

⭕ Candidatul ideal
- adaptabil, responsabil, comunicativ si cu spirit de echipa;
- studii medii si fara cazier;
- fara probleme de sanatate, cunostinte de utilizare a calculatoarelor si internetului;
-permis cat B fara incidente,
-eventual referinte

Descrierea jobului
- cunoasterea produselor vandute si ambalarea in mod corespunzator a coletelor;
- aranjarea produselor in depozit;

Ce oferim:
-interval de lucru Luni-Vineri, weekend liber iar orele suplimentare se platesc.
- salariu 1800 Lei net si masa inclusa
- carte de munca
-transport asigurat
- achizitii de produse la pret de furnizor
- acordarea de concediu in limitele prevazute de lege si zile libere de sarbatorile legale
- program de lucru de luni - vineri, 11.00-19.00, cu pauza

Trimiteti C,V. la adresa de email din anunt,

0735642857

Bacia, Hunedoara