Gratuit Operator Print Digital Productie Publicitara Fartanesti

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Februarie 14, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Galati
  • Oraş: Fartanesti

Operator Print Digital Productie Publicitara

⭕ Candidatul ideal:

Experienta Operator PRINT DIGITAL dimensiuni mari , de min. 2-3 ani.
Cunostinte obligatorii: Adobe PhotoShop, Corel Draw, MS Office.
Atentie la detalii, rapiditate in reactii, seriozitate, spirit de echipa.
Disponibilitate de a lucra in schimburi, prin rotatie.
Absolveti studii superioare / medii (liceu BAC).
Limba engleza - mediu
Domiciliul obligatoriu in Bucuresti.
Descrierea jobului:
Operator PRINT DIGITAL in productia publicitara , cu urmatoarele atributii:
- Operare printere digitale de mari dimensiuni pentru indoor si outdoor
- Prelucrarea machetei grafice in vederea adaugarii marginilor de finisare.
- Operatiuni de mentenanta periodica specifice fiecarui sistem de imprimare
- Program de lucru in 2 schimburi
BENEFICII:
Salariul integral pe contractul de munca.
Bonuri de masa.
In situatia in care considerati ca indepliniti criteriile de mai sus si va doriti sa
lucrati intr-un mediu competitiv alaturi de o echipa de profesionisti Aplicati cv

0785198048

Fartanesti, Galati