Gratuit Operator SMT - Rasnov Cu Relocare Piatra-Neamt

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Noiembrie 4, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Neamt
  • Oraş: Piatra-Neamt

Operator SMT - Rasnov Cu Relocare

⭕ Cerințe :
• Studii liceale sau profesionale
• Experiența si absolvirea unui curs de programare și operare CNC
• Cunoștințe bune de citire a unui desen tehnic
• Persoană flexibilă, responsabilă, proactivă

Responsabilități:
• Programarea și operarea mașinii unelte cu comandă numerică
• Asigurarea funcționalității acesteia și controlul pieselor
• Măsurarea pieselor cu instrumente diferite
• Producția de plăci PCB
• Controlul calității lipiturilor pieselor

Condiții și beneficii:
• Transport asigurat la Râșnov;
• Tichete de masă;
• Prime;
• Cazare asigurata in regim hotelier.

Contact: 0371333111

0372692994

Piatra-Neamt, Neamt