Gratuit Receptioner Marfa ( Piese Auto) - Autokarma Iasi Carpen

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Martie 25, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dolj
  • Oraş: Carpen

Receptioner Marfa ( Piese Auto) - Autokarma Iasi

⭕ Candidatul ideal:
- minim 6 luni experienta in domeniu
- responsabilitate si seriozitate
- capacitate de acumulare rapida a informatiilor
- atentie distributiva
- integrare pentru lucru in echipa

Responsabilitati receptioner marfa si facturare:
- receptia produselor si a verificarii lor
- introducerea prodselor in sistemul de gestiune al magazinului
- emiterea de facturi catre clienti conform comezilor online ale acestora
- trimiterea produselor returnate de clienti catre furnizori

Beneficii receptioner marfa si facturare:
- salariu motivant
- bonuri masa
- posibilitatea de a avansa
- sambata si duminica libera

0771159259

Carpen, Dolj