Gratuit Recrutam Stivuitoristi Si Manipulanti Marfa Vinga

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Ianuarie 19, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arad
  • Oraş: Vinga

Recrutam Stivuitoristi Si Manipulanti Marfa

⭕ Candidatul ideal

Locul de munca: depozitul CARGO-PARTNER din Timisoara, zona aeroportului;
Transport asigurat, din oras
Program in 3 schimburi - 06:00, 14:00, 22:00;
Uneori se lucreaza si in weekend, functie de volumul de munca;
Ore suplimentare platite conform legii.
Asigurare medicala privata gratuita
Salariu motivant + bonuri de masa.

Cerinte:
- Autorizatie ISCIR - doar pentru stivuitorist
- Experienta de lucru pe stivuitor - doar pentru stivuitorist
- Disponibilitate pentru lucru in 3 ture, cu volum mare de munca
- Persoana serioasa, constiincioasa, de incredere
Descrierea jobului

Responsabilitati Stivuitorist:
- Manipuleaza marfa in depozit cu ajutorul stivuitorului si a lizei electrice
- Aranjeaza marfa la raft si intretine curatenia in depozit
- Asigura intretinerea utilajului care i-a fost incredintat
- Respecta normele de Securitate a Muncii si PSI

Responsabilitati Manipulant marfa:
- Incarcare marfa
- Descarcare marfa
- Manipulare marfa in depozit

Număr de telefon ✆ 0789970592

Vinga, Arad