Gratuit Sc Ensyro Srl Angajeaza Operatori Productie Mioarele

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Aprilie 27, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arges
  • Oraş: Mioarele

Sc Ensyro Srl Angajeaza Operatori Productie

⭕ S.C. Ensyro S.R.L.
Societate comerciala producatoare de aparate si accesorii de ventilatie, cu sediu in Cluj-Napoca, str.Orastiei Nr.10,Parcul Logistic Transilvania, Hala 29-32, angajeaza Operatori in productie.
- Studii medii;
- Experienta intr-o pozitie similara in productie reprezinta un avantaj;
- Indemanare si atentie la detalii;
- Acuitate vizuala;
Descrierea jobului:
Responsabilitati:
- Asamblare aparate si accesorii de ventilatie.
- Realizarea de operatii tehnologice simple, pentru care a fost instruit.
- Utilizarea echipamentelor si materialelor asa cum a fost instruit.
- Semnaleaza in timp util unele neconcordante ce pot aparea in procesul de asamblare.
Oferta :
- Salariu atractiv
-Bonus de prezenta
-Bonus de productivitate
- Bonuri de masa
- Calificare la locul de munca
- Prime de Sarbatori
- Transport asigurat
- Analize gratuite la angajare

0726177064

Mioarele, Arges