Gratuit Sorting Group Romania Stramtura

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Martie 6, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Maramures
  • Oraş: Stramtura

Sorting Group Romania

⭕ SGP Group sustine companii de productie in ceea ce priveste sarcinile de sortare, selectie si reparatii piese, componente si produse finite.

Descrierea jobului:
- controlul vizual al pieselor (conform instructiunilor de lucru);
- respingerea pieselor care nu îndeplinesc standardele de calitate;
- retusarea componentelor care prezinta defecte;

Cerinte:
- studii medii
- disponibilitate de a lucra pe 3 schimburi
- disponibilitatea la ore suplimentare
- seriozitate;
- acuitate vizuala foarte buna;

Se ofera:
- salariu motivant
- bonuri de masa din prima zi;
- tichete cadou de sarbatori;
- transport asigurat;
- sporuri, ore suplimentare platite
- training la locul de munca

Daca esti o persoana serioasa, cu spirit de echipa, indemanatica si atenta la detalii, cu disponibilitate de a lucra in schimburi si iti doresti sa faci parte din echipa noastra,suntem o echipa tânără cu simtul umorului. HAIDE ALATURI DE NOI. trimite-ne un CV si te pot contacta in cel mai scurt timp!
Sau suna direct la numarul de din anunt 735

0715554205

Stramtura, Maramures