Gratuit Stivuitorist - Cluj Napoca Boianu Mare

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Martie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bihor
  • Oraş: Boianu Mare

Stivuitorist - Cluj Napoca

⭕ Locul de munca: depozitul CARGO-PARTNER din Cluj-Napoca, Jucu;
- Transport asigurat, din oras;
- Program de lucru 09:00-17:30;
- Asigurare medicala privata gratuita;
- Salariu motivant + bonuri de masa.

Cerinte:
- Autorizatie ISCIR - doar pentru stivuitorist;
- Experienta de lucru pe stivuitor - doar pentru stivuitorist;
- Disponibilitate pentru lucru in 3 ture, cu volum mare de munca;
- Persoana serioasa, constiincioasa, de incredere.

Responsabilitati Stivuitorist:
- Manipuleaza marfa in depozit cu ajutorul stivuitorului si a lizei electrice;
- Aranjeaza marfa la raft si intretine curatenia in depozit;
- Asigura intretinerea utilajului care i-a fost incredintat;
- Respecta normele de Securitate a Muncii si PSI.

0247925094

Boianu Mare, Bihor