Gratuit Stivuitorist Cu Atestat ISCIR Pt Italia Gropeni

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Martie 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Braila
  • Oraş: Gropeni

Stivuitorist Cu Atestat ISCIR Pt Italia

⭕ Angajam Stivuitoristi cu experienta pe Reach Truck / Lame frontale pentru depozitele companiei noastre din Italia (Piacenza, Imola, Milano, Prato).

Cerinte:
- Limba italiana nivel conversational;
- Autorizație de stivuitorist eliberată de ISCIR (carnet vizat la zi) si atestat profesional;
- Dexteritate in conducerea si manevrarea electrostivuitoarelor cu lame laterale / lame frontale;
- Disponibilitate la program in schimburi (inclusiv de noapte);
- Experienta in domeniu min. 1 an;
- Fara antecedente penale.

Responsabilitati:
- Incarcarea, descarcarea si stivuirea marfurilor in deposit;
- Depozitarea si manipularea in mod corespunzator a marfurilor;
- Manipularea si asezarea marfurilor in locatiile stabilite;
- Pastrarea utilajului in conditii bune de functionare;
- Verificarea starii produselor, ambalajelor si raportarea eventualelor deficiente.

Beneficii:
- Pachet salarial motivant;
- Cazare asigurata si gratuita;
- Echipament de lucru asigurat;
- Posibilitatea de relocare in una dintre locatiile disponibile.

Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne contactati la numarul de : 773

0735509114

Gropeni, Braila