Gratuit Stivuitorist / Lucrator Depozit / Manipulant Marfa - Timisoara Bulbucata

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Decembrie 19, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Giurgiu
  • Oraş: Bulbucata

Stivuitorist / Lucrator Depozit / Manipulant Marfa - Timisoara

⭕ Pentru depozitul nostru din TIMISOARA, aflat in zona Aeroportului, str. Aviatorilor nr. 4, complex VGP, Ghiroda.

Cerinte generale:
- Carnet ISCIR (pentru Stivuitoristi);
- Studii: minim 8 clase;
- Disponibilitate munca in 3 schimburi.

Responsabilitati Stivuitorist:
- Manipuleaza marfa in depozit cu ajutorul stivuitorului si a lizei electrice
- Aranjeaza marfa la raft si intretine curatenia in depozit
- Asigura intretinerea utilajului care i-a fost incredintat
- Respecta normele de Securitate a Muncii si PSI

Responsabilitati Manipulant marfa barbat:
- Incarcare marfa
- Descarcare marfa
- Manipulare marfa in depozit

Responsabilitati Manipulant marfa femei:

- Alimentarea cu ambalaje a masinii de spalat;
- Eliminarea etichetelor inainte si dupa procesul de spalare;
- Curatarea ambalajelor care nu pot fi introduse in banda de spalare;
- Verificarea vizuala a produselor, acestea trebuie sa fie in concordanta cu cerintele solicitate de client din punct de vedere calitativ;
-Pregatirea ambalajelor pentru livrare.

Se ofera:
- Salariu motivant;
- Bonuri de masa in valoare aprox. de 200 lei;
- Prima de craciun (200 euro net);
- Transport asigurat din Timisoara;
- Gratuit, asigurare madicala privata la clinica Medlife;
- Ore suplimentare platite conform legii.

CARGO-PARTNER este o casa de expeditie multinationala cu capital austriac, ce ofera servicii de transport si servicii integrate de logistica. Detinem birouri proprii in intreaga lume, cu un total de 2350 de angajati global.

0771530739

Bulbucata, Giurgiu