Gratuit Agent Vanzari Ardud

Marketing / PR / Media Published date: Februarie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Satu-Mare
  • Oraş: Ardud

Agent Vanzari

⭕ Candidatul ideal

- persoana serioasa cu spirit de echipa;
- dorinta de perfectionare si avansare in cariera;
-dinamic, aspect fizic placut, perseverent;
- abilitati de comunicare verbala si scrisa;
- putere de convingere;
- permis categoria B;
- autoturism personal constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- promoveaza produsele si imaginea companiei;
- contactarea potentialilor clienti dar si mentinerea relatiilor stranse cu acestia;
- implementeaza strategii de vanzare si urmareste fidelizarea clientilor.

Se ofera:

- parte fixa;
- posibilitatea de promovare permanenta in functie de rezultate;
- training-uri in strainatate;
- salariu motivant si bonusuri stimulative corespunzatoare performantelor individuale;
- dezvoltarea profesionala ce este sustinuta de programe de pregatire continua in tara si in strainatate (team building);
- mediu de lucru placut si munca in echipa.

Asteptam cv-ul dumneavoastră sau ne puteți contacta ic pentru a va programa la un interviu!

0702945413

Ardud, Satu-Mare