Gratuit Angajăm Asistent Social Media Vidra

Marketing / PR / Media Published date: Aprilie 19, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Alba
  • Oraş: Vidra

Angajăm Asistent Social Media

⭕ ANGAJĂM ÎN SUCEAVA

Asistent Social Media care să administreze conturile firmei noastre de social media

Ce trebuie să faci:

Să creezi conținut original, texte, poze, video și să răspunzi prompt la mesaje și comentarii.

Vei avea pe mâini imaginea firmei noastre și ne vei ajuta să atingem obiectivele de marketing.

Responsabilități:

- Să postezi pe rețele de socializare, poze, texte originale, video ( Facebook, Instagram, Pinterest, blog, presă, etc );
- Să răspunzi prompt la mesaje și comentarii;
- Să scrii articole pentru blogurile companiei;
- Să organizezi concursuri sau promoții pentru a crește popularitatea companiei;

Cerințe

- Creativitatea este pe primul loc;
- Abilități de copywriting ( gramatica este obligatorie );
- Cunoștințe de editare foto/video;
- Bune abilități de comunicare;
- Limba engleză mediu / avansat;
- Atenție la detalii;
- Dorință de perfecționare;
- Iar dacă ai experiență în PR, blogging sau organizare de evenimente, ai din start un avantaj;

Ce oferim noi

1. Carte de muncă
2. Salariu motivant
3. Bonusuri de performanță
4. Stabilitate și un loc de muncă sigur pe termen lung
5. Respectăm ziua de salariu
6. Mediu de lucru plăcut și distractiv
7. Cafea GRATIS - la discreție
8. Pizza gratis dacă volumul de muncă este prea mare
9. Șef înțelegător și de treabă. Dacă ai o problemă, ne pasă și te ajutăm
10.Bonus când pleci în concediu;

De când avem nevoie?

Cât mai repede.

Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și te potrivești perfect cu descrierea, trimite-ne CV-ul tău (cu poză și cont de Facebook!) și răspunde la următoarea întrebare:

De ce vrei acest loc de muncă? (răspunsul tău te poate descalifica din start, chiar dacă te îmbraci frumos :P)

0722220972

Vidra, Alba