1.60 lei Angajam Director De Vanzari-materiale De Constructii Odaile

Marketing / PR / Media Published date: Aprilie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Buzau
  • Oraş: Odaile

Angajam Director De Vanzari-materiale De Constructii

⭕ Candidatul ideal:

-Cunostinte vaste a materialelor de constructii;
-Perspectiva de business, inovatia si adaptabilitatea sunt calitati cheie;
-Experienta in domeniul vanzarilor minim 1 an;
-Studii superioare finalizate si atractie catre domeniul tehnic (preferabil);
-Abilitati de comunicare, prezentare si negociere evidente;
-Experienta in domeniul constructiilor constituie un avantaj;
-Motivatie, perseverenta si putere de convingere;
-Orientare catre client si rezultate, obtinerea targetului stabilit;
-Operare PC – MS Office (Word, Excel), Internet;
-Carnet de conducere categoria B – conditie obligatorie.

Responsabilitatile postului:

- Elaborarea si urmarirea planului de vanzari si profit;
- Identificarea directiilor de dezvoltare si promovarea de noi produse/solutii;
- Propunerea si implementarea masurilor de reducere a costurilor;
- Prospectarea pietei la nivel national si international in vederea gasirii de noi potentiali clienti;
- Elaborarea/implementarea programelor de masurare a satisfactiei clientilor;
- Asigurarea rezolvarii cerintelor clientilor;
- Stabilirea unor relatii de dezvoltare cu noi clienti;
- Realizarea si transmiterea periodica de raportari privind activitatea desfasurata;

Oferim:

-Contract de munca pe perioada nedeterminata;
-SALARIU FOARTE ATRACTIV-se negociaza in urma interviului, de serviciu si multe alte beneficii;
-Suport din partea unei echipe de profesionisti cu vasta experienta in domeniul constructiilor;

0718123490

Odaile, Buzau