Gratuit ANGAJAM Director Dezvoltare Stoina

Marketing / PR / Media Published date: Martie 29, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Gorj
  • Oraş: Stoina

ANGAJAM Director Dezvoltare

⭕ Candidatul ideal

- Studii superioare constituie un avantaj
- Tehnici de recrutare
- Tehnici de negociere
- Cunostinte legislatie aplicabila domeniului de asigurari , intermedierea de asigurari, brokeraj de asigurari
- Capacitate de intelegere si analiza informatii de natura financiara;
- Cunostinte in domeniile-management, asigurari, vanzari, finante - reprezinta un avantaj
- Cunostinte operare calculator - MS Office;
- Permis de conducere categoria B;
- Excelente abilitati de comunicare verbal, non-verbal,scris;
- Disponibilitate de deplasari in oras sau in orasele apropiate duoa caz
- Abilitati de dezvoltare de planificare, coordonare si organizare a timpului, a sarcinilor si locului de munca.
- Experienta in asigurari reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Gaseste directii strategice de dezvoltare a companiei prin dezvoltarea portofoliului de colaboratori, agenti, asistenti in brokeraj
-Stabileste obiectivele strategice legate de dezvoltare si vanzari;
-Prospecteaza piata in domeniul asigurarilor
- Recruteaza colaboratori, asistenti in brokeraj pentru companie
-Identifica si evalueaza partenerii de afaceri pentru realizarea obiectivelor strategice. reprezinta compania in relatiile protocolare cu colaboratorii
-Se preocupa de promovarea unei imagini pozitive a companiei, care sustine interesele de dezvoltare pe termen lung, in toate contextele oportune.
-Se preocupa cu realizarea targhetelor atat in recrutare cat si in vanzari
Beneficii:
- Pachet salarial motivant
- Bonusuri de performanta
- Birou, laptop, si de serviciu

Descrierea companiei

IINTERACTIVE NOVA BUSINESS SRL este o companie francizat STAR BROKER DE ASIGURARE este o companie de brokeraj in asigurari cu capital privat 100% romanesc si cu o experienta in acest domeniu de peste 10 ani! Un nume de referinţă cu succes, Oferim clientilor asigurari atat la preturi rezonabile cat si de calitate superioara,iar colaboratorii ajutam sa dezvolte o cariera de succes si sa obtina un rezultat financiar superior.
Mentionam faptul ca societatea noastra are incheiate contracte de colaborare cu toate societatile de asigurare care activeaza in Romania, respectiv cele mai importante, cum ar fi Euroins,City insurance, Allianz, Groupama, Generali, Asirom, Uniqa, Omniasig, Gothaer, , etc., nu inregistreaza litigii si se bucura de o foarte buna reputatie in randul acestora, neexistand datorii fata de furnizori, colaboratori sau bugetul statului.
Emiterea politelor se face usor, rapid, online, atat pentru produsele RCA, cat si pentru produsele casco, cladiri si bunuri, raspunderi civile, asigurari medicale etc.
De asemenea, numarul contractelor de asigurare la persoane fzice si juridice intermediate de Star Broker au ajuns la o crestere ridicata.
Avand in vedere cele de mai sus, noi, echipa STAR BROKER DE ASIGURARE suntem onorati si incantati ca pe viitor sa avem langa noi parteneri fideli si seriosi alaturi de care sa ne realizam obiectivele propuse, indraznete, dar realizabile printr-un efort comun.

0752036912

Stoina, Gorj