Gratuit Angajam Grafician 2D + Designer De Produs 3D ! Zona Metalurgiei Suraia

Marketing / PR / Media Published date: Martie 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Vrancea
  • Oraş: Suraia

Angajam Grafician 2D + Designer De Produs 3D ! Zona Metalurgiei

⭕ Dorim sa ne marim echipa cu inca 2 colegi care sa vina cu placere la job si sa dea ce au mai bun in proiectele pe care le vom realiza impreuna.
Asadar, daca vrei sa lucrezi intr-o locatie noua alaturi echipa tanara, cu multe idei si proiecte, te astepam la un interviu :-)

Grafican/designer 2D
Cunostinte avansate de Adobe Photoshop, Adobe Illustrator/Corel Draw Adobe, InDesign, grafica vectoriala;
Cunostinte medii de Adobe Dreamweaver, HTML/CSS; - reprezinta avantaj
Notiuni de compozitie, cromatica, desen;
Cunostinte sisteme de publicitate indoor si outdoor;
Persoana creativa, cu idei inovatoare si grad ridicat de implicare;
Sensibilitate la detalii si atentie selectiva;
Spirit practic pronuntat , capacitate de organizare a muncii proprii si de respectare a termenelor de finalizare a proiectelor;
Capabilitate de a lucra sub stres, in viteza si cu eficacitate deosebita;
Atitudine proactiva si respect fata de companie, colegi si clienti;
Minim 2 ani experienta intr-o agentie de publicitate sau productie publicitara;

Grafican/designer de produs 3D
Cunostiinte avansate in programe grafice 2D/3D: Corel Draw , Adobe Photoshop, Adobe Illustrator; 3Dmax, Rhino, etc
Dorinta de munca si disponibilitate pentru program prelungit, atunci cand este cazul;
Experienta de minim 3 ani in proiectare /design produse productie publicitara;
Descrierea jobului

Creare KIT-uri de identitate (logo, carti de vizita, foi cu antet, plicuri, etc);
Prelucrare imagini;
Realizare design pagini web;
Realizare design bannere, newslettere, sectiuni noi ale site-urilor, diverse felicitari, ghiduri;
Designul pentru afise, pliante, carti de vizita, brosuri,etc