Gratuit Angajam Merchandiser Baneasa Victor Vlad Delamarina

Marketing / PR / Media Published date: Noiembrie 4, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Timis
  • Oraş: Victor Vlad Delamarina

Angajam Merchandiser Baneasa

⭕ Candidatul ideal

Persoana activa, responsabila si punctuala;
Experienta anterioara pe un post similar nu este obligatorie dar poate reprezenta un avantaj;
Bune abilitati de organizare a muncii;
Sociabilitate, spirit de echipa;
Minim studii medii;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Asezarea pe raft a produselor;
Verificarea preturilor la raft;
Verificarea termenului de valabilitate al produselor;
Monitorizarea stocului pentru produsele mercantizate;
Intocmirea rapoartelor de activitate.

AVANTAJE:
Contract individual de munca incheiat pentru perioada nedeterminata;
Program de lucru full time;
Salariu fix, tichete de masa si bonusuri in functie de performanta;
Mediu de lucru profesionist;
Training de specialitate;
Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;
Posibilitati reale de promovare.

Număr de telefon ✆ 0734546516

Victor Vlad Delamarina, Timis