0.80 lei Angajez Dtp-ist Tiream

Marketing / PR / Media Published date: Decembrie 10, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Satu-Mare
  • Oraş: Tiream

Angajez Dtp-ist

⭕ CANDIDATUL IDEAL:

- Cunostinte avansate Photoshop si CorelDraw
- Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu
- Orientat spre calitate si detalii;
- Orientare catre client, preocupare pentru satisfacerea nevoilor acestora;
- Persoana activa, cu initiativa, creativa, rezistenta la lucru in conditii de stres, capabila sa respecte termenele de finalizare a unui proiect.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Realizarea de solutii si prezentari grafice plecand de la cerintele clientilor;
- Conceptie design;
- Pregatire pentru tipar si machetare;
- Executa printuri digitale - opereaza echipamentele pentru print-uri color (tipar digital, cutting plotter etc.);
- Stabilirea si mentinerea legaturii prin corespondenta (e-mail, ) cu clientii pentru probleme specifice.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Publicitate

Noi suntem re-cool/ro

0703182846

Tiream, Satu-Mare