Gratuit Cautam Designer /creator De Branding (logo,.carti Vizita). Graphica IT Patrauti

Marketing / PR / Media Published date: Aprilie 3, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Suceava
  • Oraş: Patrauti

Cautam Designer /creator De Branding (logo,.carti Vizita). Graphica IT

⭕ Must
- Cunoștințe de bază privind proiectarea interfețelor grafice pentru utilizatori
- Fluent in engleza
- Bună cunoaștere a Adobe Photoshop, InDesign
- Bazele web designului (Dreamweaver, FrontPage, etc).
- Cunoștințe de bază despre lucrul cu diferite formate grafice

(Insstruire completa in cele de mai sus si mai jos poti avea pe ([|{~ Inflexionmedia .com / pluralvision}]´~·|.
Optional
- Illustrator
- Experienta cu software-ul CAD
- Cunoștințe de bază ale software-ului grafic 3D, cum ar fi Studio 3D
- franceză și / sau germană.

Descrierea jobului
Responsabilitati:
- Producerea materialelor tipărite și a mărcilor digitale în conformitate cu liniile directoare existente în materie de mărci și actualizarea orientărilor ori de câte ori este necesar
- Creați GUI pentru produsele software
- Oferiți o serie de proiecte, inclusiv, dar nu se limitează la: broșuri, anunțuri online și tipărite, campanii de e-mail, actualizări de pagini web, bannere de evenimente, standuri expoziționale, studii de caz, infographics, documente interne și prezentări

Beneficii:
Oferim un mediu de lucru plin de satisfacții (poti luucra reemote).
Incurajăm inițiativa și dezvoltarea personală, precum și învățarea cuprinzătoare și continuă. Colegii noștri vor avea ocazia să:
- Lăsați un marcaj în software și tehnologie cu mii de utilizatori din întreaga lume;
- Lucrul într-un mediu multicultural;
- Lucrul cu cele mai recente aplicatii software si tehnologii din industria 3D si IT;
- Colaborați cu tinerii și pasionați, cu același entuziast în obținerea celor mai bune rezultate în activitatea lor;
- Participați la conferințe legate de industria construcțiilor;

0746408754

Patrauti, Suceava