0.80 lei Centru De Terapii Angajeaza RESPONSABIL MARKETING Orasu Nou

Marketing / PR / Media Published date: Octombrie 15, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Satu-Mare
  • Oraş: Orasu Nou

Centru De Terapii Angajeaza RESPONSABIL MARKETING

⭕ ATRIBUTII PRINCIPALE:
1.Implementeaza planurile de marketing pentru promovarea serviciilor firmei
•Urmareste evolutia incasarilor, identifica si propune superiorului ierarhic masuri de corectie/optimizare
•Implementeaza masurile aprobate
•Actualizeaza lista de preturi si propune pachete promotionale
•Realizeaza cercetari de piata, prelucreaza datele obtinute si le transmite superiorului ierarhic pentru analiza
•Propune superiorului ierarhic actiuni de promovare pentru serviciile alocate si asigura realizarea acestora
•Asigura relatiile publice si promovarea publicitara a produselor alocate pe canalele media
•Identifica si propune modalitati de actualizare a paginii web
2.Administreaza eficient relatia cu furnizorii
•Urmareste incasarea fondurilor stabilite de furnizori si raporteaza superiorului ierarhic
3.Asigura suport informational pentru echipa de vanzari
•Elaboreaza si sustine programe interne de informare pentru produsele alocate
•Asigura documentatia si materialele promotionale pentru produsele alocate
•Ofera asistenta de specialitate pentru identificarea solutiilor optime de vanzare

Responsabilități:
- Asigurarea şi creşterea vizibilităţii companiei în piaţa de profil;
- Colectarea de informații despre client şi monitorizarea concurenței;
- Crearea strategiei de marketing pentru companie şi implementarea acesteia;
- Asistenţă în organizarea şi promovarea de evenimente;
- Analiza ofertelor publicitare şi gestionarea stocului de materiale promoționale;
- Actualizarea website-ului firmei, editarea și difuzarea newsletter-urilor tipărite și electronice;
- Identificarea modalităţilor de îmbunătăţire a experienţei online a vizitatorilor;
- Publicitate online: identificarea oportunităţilor pentru promovarea companiei în mediul online;

Cerințe:

- Entuziasm şi pasiune pentru marketing;
- Abilităţi de comunicare excelente;
- Persoană cu iniţiativă, proactivă, cu încredere în sine;
- Persoană ambiţioasă, care doreşte să înveţe mult şi să se dezvolte profesional;
- Studii superioare finalizate preferabil Studii Europene/ Marketing/ Business;
- Cunoştinţe de operare PC (Word, Power Point, Excel – baze de date) şi utilizarea Internetului;
- Cunoașterea medie a limbii engleze: scris, vorbit, citit;
- Persoană dinamică, cu excelente abilități de comunicare și de analiză;

Se ofera:
Salariu fix de 1200 ron net/ luna, program de 6 ore, flexibil, posibilitate de a creste si a evolua; bonusuri in functie de performanta si pentru fidelizare in cadrul firmei.

Pentru a plica va rugam sa raspundeti acestui anunt printr-un mesaj caruia sa atasati un CV recent.

Număr de telefon ✆ 0731738155

Orasu Nou, Satu-Mare