Gratuit Consilier Marketing Grosii Tiblesului

Marketing / PR / Media Published date: Ianuarie 28, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Maramures
  • Oraş: Grosii Tiblesului

Consilier Marketing

⭕ Abitare CG importatorul de produse sportive marca The North Face, Atomic, Scott si Olang, angajeaza specialist marketing online:

Responsabilitati:
- implementarea in magazine a standardelor si calendarelor de campanii, lansari de colectii primite de la furnizori;

- Implementare Visual merchandising cu ajutorul colegilor din magazine;

- creare si postare continut pentru paginile de facebook, . Echipa Allmountain, TheNorthFace Romania;

- mentinerea comunicarii cu toti furnizorii externi pe departamentul de marketing si visual merchandising;

- crearea campaniilor de Newsletter.

Cerinte:
- studii superioare profil marketing;
- experienta in domeniu minim 3 ani;
- foarte bune cunostinte de marketing si promovare online so offline;
- cunostinte cu privire la principiile, strategiile si metodele de realizare a campaniilor de marketing online;
- cunostinte minime in metodele de optimizare pentru motoarele de cautare (SEO);
- cunostinte de PPC (Facebook Ads, Adwords), Analytics, CRO, SEO,
A-B Testing, Email Marketing, Content Marketing, Social Media, Copywriting si Web Analytic;
- cunostinte de baza in utilizarea unui program de editare imagini, creare machete simple (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, CorelDraw etc.) contituie avantaj;
- capacitatea de gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor;
- excelente abilitati de planificare si organizare;
- creativitate;
- orientare catre rezultate.

Oferta:
- mediu de lucru placut
- salariu competitiv
- masa calda
- posibilitate de dezvoltare profesionala.

Trimite-ne cv-ul tau sau contacteaza-ne la numarul de 722 .

0784617584

Grosii Tiblesului, Maramures