0.80 lei Departament Liber,cautam Colaborari Cu Designeri Si.graficieni 2D Iana

Marketing / PR / Media Published date: Februarie 12, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Vaslui
  • Oraş: Iana

Departament Liber,cautam Colaborari Cu Designeri Si.graficieni 2D

⭕ Ofertă (bonusuri, beneficii):
- Venit atractiv în funcţie de nivelul de implicare, performanţă şi rezultate
- Oportunitatea de dezvoltare profesională
Responsabilitati:
-Realizarea grafica pentru materiale publicitare - editare grafica (Photoshop, Corel);
-Redimensionarea layout-uri conform dimensiunilor necesare;
-Prelucrarea imaginilor pentru design publicitar;
-Propunere de solutii tehnice grafice pentru eventuale probleme grafice (efectuarea corectiilor si modificarilor in online);
-Generare de continut (content writer).
-Propunerea si realizarea de creatie grafica pentru materiale de promovare - catalog, brosura, flyer, afis, mapa de prezentare, bannere online (prelucrare text, imagini, machetare);
-Pregatirea pentru tipar a machetelor;
-Procesare imagini, prelucrare layout-uri si modificare machetele publicitare dupa reguli prestabilite;
-Prelucrare imagini pentru design publicitar;
-Propunerea de concepte si idei creative pentru a indeplini necesitatile de publicitate ale companiei;
-Realizarea template-uri/layout-uri pentru campaniile de emailing;
-Realizarea fotografie iprodus si gestionarea bazei de date cu fotografii ale companiei;
Reprezinta avantaj daca stii:
-Mentinerea actualizata a site-ului;
-Mentenanta site.
Obtine instruire continua si proiecte freelancing, in grafica, 3D, programare, design, vizualizari, web-design, e-commerce de la partenerii nostri:/[inflexion media.com /pluralvision-]}.
Cerinte:
-Atentie la detalii, simt estetic dezvoltat;
-Capacitate de a dezvolta concepte creative;
-Persoana organizata si ordonata;
-Persoana creativa, pasionata de design si de creatia grafica;
Info suplimentar:(/×Inflexion Media)/)_/.
-Experienta in comunicare vizuala si simt estetic dezvoltat;
-Cunostinte de baza de HTML, web design si tehnici marketing online (avantaj) - obtine curssuri aici/(whats app:[761-[517[[369[-.
Obtine experienta si lucreaza in toate domeniile cerute in acest job ca freelanncer.

0709102403

Iana, Vaslui