Gratuit Designer - La CAR Group Muncesti Si Inveti De La Cei Mai Buni! Popesti-Leordeni

Marketing / PR / Media Published date: Octombrie 25, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Ilfov
  • Oraş: Popesti-Leordeni

Designer - La CAR Group Muncesti Si Inveti De La Cei Mai Buni!

⭕ CAR Group te scapă de cuvintele „fără experiență” din CV!

CAR Group – cel mai mare depozit de anvelope agricole și industriale din România — angajează tineri elevi sau studenți fără experiență în muncă, dar pasionați de arta de a vinde prin orice canal. Trimite-ne CV-ul tău și vino în cea mai dinamică echipă din Maramureș! Îți oferim ocazia să muncești, dar și să înveți meserie de la cei mai energici vânzători și marketeri din domeniu.

Ai talent la scris corect în limba română și vrei să înveți să vinzi prin textele tale? Sau poate vrei să-ți aprofundezi cunoștințele în domeniul designului web și grafic și să-ți vezi lucrările pe cele mai importante site-uri din țară? Sau ai nevoie de experiență în vânzarea prin , dar ai nevoie de ajutor pentru a învăța cea mai bună strategie de abordare a unui client? Alătură-te echipei CAR Group și te ajutăm să-ți transformi pasiunea într-o meserie, în cel mai practic mod!

Descrierea jobului

Ce pasiuni ar trebui să ai ca să te luăm în echipa de copywriteri:
- Să scrii repede și corect în limba română
- Să vrei să înveți cele mai noi metode de promovare online și offline
- Să te pasioneze publicitatea
- Să fii creativ(ă) și proactiv(ă)

Ce căutăm la viitorul nostru coleg din departamentul Web&Graphic Design:

- Minime cunoștințe de Photoshop sau Corel
- Simț estetic dezvoltat
- Dorință de a învăța să operezi cu diverse programe de editare foto și video
- Creativitate maximă și spirit de echipă

Ce vrem de la candidatul pentru postul de consilier call-center:

- Să inspiri încredere și profesionalism
- Să-ți placă să vinzi prin și față în față
- Să ai minime cunoștințe despre anvelopele agroindustriale, de camion sau moto
- Să fii pasionat de psihologia vânzării
- Să vrei să înveți să vinzi orice, oricui, oricând

Cum îți răsplătim abilitățile și dorința de învățare:

- Salariu motivant și plătit la timp
- Program de lucru flexibil și negociabil, în care să poți și lucra, și învăța
- Echipamente și programe IT de ultimă oră
- Training de specialitate și practică, la locul de muncă, în funcție de domeniul în care vrei să îți construiești experiența
- Lucru deloc plictisitor, în mijlocul unei echipe tinere și pasionate
- Transport asigurat la/de la serviciu
- Posibilitate de angajare pe termen nedeterminat

Descrierea companiei

Hi Tech Car Tires s-a specializat in importul de anvelope noi, marci premium, aducand pe piata din Romania cea mai rezistenta anvelopa pentru utilajele agricole si industriale - Tatko. Ne mandrim cu o echipa de profesionisti care gasesc solutii practice la orice nevoie a clientilor nostri si cu un impresionant portofoliu de clienti din industria agricola si industriala.

0771024858

Popesti-Leordeni, Ilfov