0.80 lei Director Cauta Asistenta Personala Si/sau Secretara Sibiu

Marketing / PR / Media Published date: Aprilie 19, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Sibiu
  • Oraş: Sibiu

Director Cauta Asistenta Personala Si/sau Secretara

⭕ NU ESTE ANUNT DE CAUTAT AMANTA!!!

Director de companie multi-nationala angajeaza asistenta personala full time pentru un proiect foarte mare. Proiectul dureaza cateva luni.
Se ofera salariu motivant + bonus pentru ducerea la bun sfarsit a intregului proiect.

Candidatul ideal

• Persoana cu bun simt si foarte respectoasa
• Persoana motivata, cu spirit de initiativa, sociabila, comunicativa organizata, dinamica, dornica de afirmare si de a evolua in viata
• Capabila de multi-tasking (rezolvarea sarcinilor simultan)
• Bune aptitudini de socializare si networking
• Competenţe şi cunoştinţe operare PC
• Specialista in retele sociale
• Prezenta office placuta

Reprezinta un avantaj dar nu este obligatoriu:
• Limba engleza
• Cunoscatoare a metodei de lucru S.C.R.U.M
• Carnet de conducere
• Autoturism personal

Descrierea jobului
• Activitati de secretariat/asistenta personala a directorului
• Promovarea intregului proiect pe internet (pe retele sociale)
• Publicarea de anunturi pentru recrutare de personal
• Stabilirea intalnirilor cu celebritati din Romania
• Mentinerea relatiei cu partenerii companiei
• Primirea vizitatorilor si asigurarea protocolului
• Intocmirea si actualizarea agendei directorului
• Insotirea managerului la intalnirile din afara companiei
• Receptionarea, trierea si transmiterea mesajelor ice si a corespondentei
• Planificarea si organizarea sarcinilor de lucru zilnice
• Alte activitati, in functie de experienta si motivatia de dezvoltare personala si avansare.

Pentru a putea veni la interviu, va rugam sa trimiteti cv(nu e obligatoriu) si/sau 2 poze pe whatsapp la 755 sau la email sorindinulescu444 at gmail.com si sa comunicati, de ce credeti ca meritati job-ul.

Cautam persoane tinere si motivate.

0791386640

Sibiu, Sibiu