Gratuit Inside Sales & Marketing Consultant Satu Mare

Marketing / PR / Media Published date: Noiembrie 4, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Satu-Mare
  • Oraş: Satu Mare

Inside Sales & Marketing Consultant

⭕ Suntem in cautarea unor noi colegi pentru echipa noastra de consultanta pentru clienti – echipa de birou (adica nu vei avea delegatii si nu trebuie sa fii toata ziua in masina:) ).

Vei deveni ca un doctor… dar in afaceri. Cum adica? Vei identifica noi prospecti si vei incerca sa vezi ce ii doare, le vei oferi solutii prin care ei isi pot creste vanzarile – pe cifre, solutii de marketing si de business intelligence. Si pentru acestea nici nu va fi cazul sa te intalnesti cu ei, deoarece folosim sisteme online care sa iti permita sa te intalnesti ‘virtual’ cu acestia. Si daca doctorii urmeaza ani intregi de scoala, si la noi vei primi zeci de ore de training si sute de ore de coaching incat vei invata cum sa porti discutii de business de inalta calitate.

Esti candidatul ideal daca:
* Ai minim 6 luni experienta in vanzari, PR sau orice job care presupune contactul activ cu potentiali clienti (chiar si telemarketing/ telesales).
* Esti o persoana proactiva, organizata, cu abilitati de comunicare si negociere.
* Ai o atitudine pozitiva si esti focusat/a pe gasirea de solutii.
* Iti doresti sa te dezvolti, alaturi de o echipa in continua dezvoltare.

Ce responsabilitati vei avea?
Foarte pe scurt:
* Identificarea potentialilor clienti.
* Targetarea serviciilor de business potrivite pentru fiecare client
* Mentinerea relatiei cu clientii deja existenti.
* Oferirea de suport pe tot parcursul colaborarii.

Ce beneficii vei avea?
* Oportunitatea de a lucra intr-o companie lider de piata, dar mai ales intr-un mediu haios cu super-echipa. Si daca nu ne crezi, vezi aici.
* Pachet salarial motivant, bonuri de masa.
* Pachet de servicii medicale la o clinica privata.
* Cultura organizationala orientata spre performanta, dar si colegialitate si fericire :) .
* Training-uri lunare, cel putin doua teambuildinguri pe an. Plus un super-sediu care are Cafeneaua IBC privata (cu cafea gratis, bineinteles) si masa de fussball folosita intens.

0363357039

Satu Mare, Satu-Mare