Gratuit Job Part-time In Domeniul Crearii Graficii. Designer Creative. Apata

Marketing / PR / Media Published date: Februarie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Brasov
  • Oraş: Apata

Job Part-time In Domeniul Crearii Graficii. Designer Creative.

⭕ Cerinte
- Desenul manual
- Abilita?i 3D de textura
- Modelare 3D de baza (preferabil 3ds max sau maya)
- Abilitatea de a stabili termene realiste si de a le respecta
- Atentie deosebita la detalii
- entuziast si proactiv
- Capacitatea de a comunica în mod eficient în limba engleza
- Bun sim? artistic
- Cu usurinta cu Adobe Photoshop
- experienta în oricare dintre aceste domenii: interfete utilizator;
Obligatoriu:
Cel pu?in 3 luni de experien?a în domeniul graficii ( nu este obligatoriu)
Grafica grafica 2D a jocurilor video; Joc video Grafica 3D; Editare video; Site-ul web ?i proiectarea editoriala (fonturi, layout);
(obtine instruire si traininng in grafica, 3D, si alte domenii cautate, obtine proiecte freelancing pe (/[[inflexionmedia . com /pluralvision]]/).
Descrierea jobului
- Contribu?ia la crearea activelor 2D si 3D(produc?ie, concept de arta, texturarea)
- Crearea de layout-uri grafice destinate social media si promovare
- Vei lucra (remote)
- Dezvoltarea con?inutului grafic pentru jocuri: icoane, fundaluri, logo-uri, materiale pentru jocuri
- Dezvoltarea conceptelor, ilustra?iilor grafice, texturilor - Contribuie la efortul echipei prin realizarea rezultatelor aferente, cerute de echipa de proiectare a 3D-urilor si a graficii necesare pentru diverse ilustratii
Beneficii:
-program part-time
- lucru remote
- acces training
- dezvoltare personala.
Lasa-ne un mesaj la acest anunt.

0756264671

Apata, Brasov