0.80 lei Manager Magazin Online Mioveni

Marketing / PR / Media Published date: Decembrie 8, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arges
  • Oraş: Mioveni

Manager Magazin Online

⭕ Cautam:

Candidatul ideal:

- persoana organizata, orientata spre rezultate;
- abilitati bune de comunicare si negociere;
- fire analitica;
- administreaza intreg procesul de vanzare: contractare, lansare comanda, livrare;
- responsabilitatea efectuarii livrarilor corect si la termenul angajat;
- cunostinte minime de design constituie avantaj sau disponibilitatea de a invata;
- constituie avantaj experienta in domeniul de activitate al firmei;

Descrierea jobului:

- administreaza intreg procesul de vanzare;
- administreaza toate achizitiile de la furnizori;
- corespondenta zilnica si respectarea termenelor date;
- livrarea produselor conform cerintelor;
- oferirea informatiilor corecte si intr-o maniera profesionista;
- respectarea regulilor din departament si din companie;
- salariu de baza + comision avantajos in functie de performante.

Număr de telefon ✆ 0712929203

Mioveni, Arges