Gratuit Marketing Manager Foeni

Marketing / PR / Media Published date: Ianuarie 25, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Satu-Mare
  • Oraş: Foeni

Marketing Manager

⭕ MARKETING MANAGER
Responsabilitati:
-gestionarea paginii de facebook a companiei;
-elaborarea si realizarea materioalelor grafice (imagini folosite la diferite reclame, campanii publicitare, pliante, reclame);
-elaborarea si realizarea meterialelor audio-vizuale (materiale audio-video folosite la diferite reclame, campanii publicitare);
-implementarea unor sisteme/modalitati de control si eficientizare a activitatilor firmei;
-implementarea unor procese de fabricatie eficiente si bine organizate
-implementarea unor sisteme/modalitati de control al calitatii;
-conceperea de noi produse
-realizarea unor sinteze si analize despre eficienta/rentabilitate, etc;
-recrutare is motivare personal;

Cerinte pentru andidatul ideal:
-este o fire creativa;
-are curajul si capacitatea de a vea idei originale, revolutionare si inovatoare care ies in evidenta si depasesc mult ca eficienta solutiile folosite de majoritate;
-are un simti estetic dezvoltat;
Experienta in urmatoarele domenii constituie avantaj:
-designul grafic;
-editare audio video;
-realizarea unor bloguri tematice
-are cunostinte avansate in Excel si Word
-are o foarte buna capacitate de analiza si sinteza;
-este un foarte bun organizator;
-este o fire perfectionista, atenta la detalii;

Beneficii Oferite
- salariu motivant cu bonusuri;
- beneficii stabilite pe baza de proiect;
-salariu motivant;
-masina de serviciu;

Puteti lasa mesaj in privat sau CV cu scrisoare de intentie.

Număr de telefon ✆ 0742267985

Foeni, Satu-Mare