Gratuit Merchandiser Pietrosita

Marketing / PR / Media Published date: Decembrie 29, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Pietrosita

Merchandiser

⭕ Candidatul ideal:

Experienta anterioara pe un post similar reprezinta avantaj;
Minim studii medii;
Persoana serioasa, organizata si constiincioasa;
Sociabilitate, spirit de echipa;
Motivatie pentru dezvoltarea unei cariere in domeniu.

Descrierea jobului:

Promovarea produselor si amplasarea corespunzatoare a acestora la raft;
Verificarea preturilor la raft;
Verificarea termenului de valabilitate pentru produsele mercantizate si respectarea sistemului FIFO;
Monitorizarea stocului pentru produsele mercantizate si intocmirea rapoartelor de OOS.

Beneficii:
Calificare in domeniul comertului
Posibilitati reale de promovare

Persoanele interesate sunt rugate sa depuna un CV.

Număr de telefon ✆ 0761832768

Pietrosita, Dambovita