Gratuit Merchandiser Teremia Mare

Marketing / PR / Media Published date: Septembrie 8, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Timis
  • Oraş: Teremia Mare

Merchandiser

⭕ Candidatul ideal:

Experienta anterioara pe un post similar reprezinta avantaj;
Minim studii medii;
Persoana serioasa, organizata si constiincioasa;
Sociabilitate, spirit de echipa;
Motivatie pentru dezvoltarea unei cariere in domeniu.

Descrierea jobului:

Promovarea produselor si amplasarea corespunzatoare a acestora la raft;
Verificarea preturilor la raft;
Verificarea termenului de valabilitate pentru produsele mercantizate si respectarea sistemului FIFO;
Monitorizarea stocului pentru produsele mercantizate si intocmirea rapoartelor de OOS.

Beneficii:
Calificare in domeniul comertului
Posibilitati reale de promovare

Persoanele interesate sunt rugate sa depuna un CV.

0749098484

Teremia Mare, Timis