Gratuit Mercury360 Angajeaza Field Merchandising Supervisor Brates

Marketing / PR / Media Published date: Februarie 3, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Covasna
  • Oraş: Brates

Mercury360 Angajeaza Field Merchandising Supervisor

⭕ Mercury360 Communications SRL, cea mai profesionista agentie de publicitate din Romania angajeaza, asa ca fii pe faza!

Ce ne dorim de la viitorul angajat si ce ii vom oferim acestuia, mai jos detalii?

Obiectiv principal:

•Implementarea tuturor proiectelor in regiunea arondata si coordonarea merchandiserilor alocati pe proiecte.

Atributii si responsabilitati:

•Coordoneaza implementarea tuturor proiectelor din regiunea alocata;
•Pe proiecte centralizeaza si trimite rapoarte direct catre regional manager, managerilor de proiect si asistentilor acestora. In plus anunta toate modificarile, problemele si solutiile care apar pe proiectele in derulare;
•Supervizeaza echipele de merchandiseri care lucreaza pe proiectele in derulare urmarind implementarea acestora conform briefurilor primite;
•Comunica si mentine legatura cu responsabilii locatiilor, cat si cu toate autoritatile locale implicate in derularea proiectelor:
•Participa activ la recrutarea colaboratorilor implicati in proiectele in derulare din regiunea lui si evalueaza performantele acestora. Colecteaza si transmite catre departamentul HR actele necesare la anagajare pentru noii angajati.

Cerinte:

•Studii superioare – reprezinta un avantaj, dar experienta de lucru cu oamenii primeaza;
•Capacitatea de a empatiza si adapta usor in diferite situatii ce implica interactiunea umana;
•Gandire orientata spre rezultat si solutii;
•Un avantaj il reprezinta experienta anterioara similara, dar nu este un criteriu eliminatori;
•Cunostinte solide de Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, Internet Explorer);
•Permis conducere categ B. si masina personala (se deconteaza carburant si uzura auto lunara).

Conditii de munca:

•Munca de teren imbinata cu cea de birou, de Luni pana Vineri, week end liber.

Beneficii:

•Posibilitatea de a lucra intr-o agentie de top din Romania, alaturi de oameni cu multa experianta;
•Oportunitatea de a dezvolta cariera intr-un domeniu dinamic si competitiv;
•Laptop, de serviciu, card Rompetrol, decontarea uzurii auto lunar.

Se ofera contract individual de munca din prima zi, pachet salarial motivant format din salariu fix, bonuri de masa.

In plus fata de pachetul mentionat oferim ceva ce in zilele noastre este poate mai important decat remuneratia: anume respect, rabdare si incredere la locul de munca din partea angajatorului. De asemenea, sansele de promvare in cadrul companiilor sunt reale.

Asteptam CV urile candidatilor ce considera ca se pliaza jobului descris mai sus pe adresa de mail din anunt, cu specificatia Field Merchandising Supervisor.

Va rugam in corpul de mail sa mentionati si pachetul salarial salarial dorit.

Mult succes!

Număr de telefon ✆ 0712024686

Brates, Covasna