Gratuit Now Hiring: English Content Writers Borosneu Mare

Marketing / PR / Media Published date: Februarie 2, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Covasna
  • Oraş: Borosneu Mare

Now Hiring: English Content Writers

⭕ Candidatul ideal

Candidatul Ideal trebuie sa detina:
- Cunostinte de engleza: nivel C2 (scris, oral si citit)
- Capacitate de sinteza
- Experienta medie in ceea ce priveste utilizarea calculatorului;
- Locuieste/studiaza in Iasi.

Candidatul ideal trebuie sa fie:
- Vesel, dar responsabil;
- Creativ, dar atent;
- Dispus sa puna umarul la crearea unor proiecte care aduc plus valoare oamenilor care le utilizeaza;
- Inteligent, tolerant si open-minded;

Descrierea jobului

- Redactarea unor articole despre anumite categorii de produse comercializate in mediul online
- Inainte de scrierea articolelor se vor consulta surse informationale
- Program extrem de flexibil: ai posibilitatea de a stabili singur/a cand si cat scrii.
- Daca lucrul la birou nu e pe placul tau, ai posibilitatea de a lucra de acasa. Daca nu ai suficienta liniste acasa, poti lucra la birou.

Mai multe detalii vor fi prezentate in cadrul interviului

Descrierea companiei

SC Expert Content Network SRL detine mai multe site-uri de referinta din punct de vedere al informatiilor oferite celor interesati de achizitionarea produselor online si nu numai. Compania noastra are proiecte dezvoltate in mai multe tari: SUA Franta, Italia, Spania, Germania, Polonia si Romania.

Va rugam sa trimiteti CV-urile la fox.expconnet [at] gmail [dot] com
Nota: Anuntul nu se adreseaza persoanelor cu nivel de engleza A1, A2, B1, sau B2.

Număr de telefon ✆ 0777948154

Borosneu Mare, Covasna