Gratuit Online Marketing Specialist Vama

Marketing / PR / Media Published date: Februarie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Suceava
  • Oraş: Vama

Online Marketing Specialist

⭕ Companie nationala in domeniul automotive in cautare de Specialist Marketing Online/PPC.

Cerinte:

-gandire analitica si orientata catre rezultate
-experienta in platforme PPC Facebook Ads si Google Adwords
-experienta de baza in folosirea Google Tools ca: Google Analytics, Google Search Console
-cunostinte in urmarirea evenimentelor si monitorizarea KPI-urilor stabiliti pentru fiecare campanie de promovare
-experienta in campanii tip Newsletter

Responsabilitati

-administrarea campaniilor Facebook si Google Ads
-colaborare cu echipa de creatie pentru dezvoltarea proiectelor custom
-dezvoltarea strategiilor de promovare online pentru proprietatile online/ clientii asignati
-stabilirea, implementarea si monitorizarea KPI-urilor pentru fiecare campanie de promovare
-analiza performantelor si raportarea lunara a rezultatelor campaniilor in lucru

DESPRE NOI:

De la aparitia ATVROM SPORT EXTREM pe piata de profil, conceptul de sport recreational a luat o turnura total diferita fata de ce exista pe piata pana la acel moment.

MISIUNEA noastra este de a oferi clientilor produse diversificate, brand-uri de renume international la preturile cele mai bune de pe piata, servicii de calitate pentru operatiunile de garantie si post garantie, asistenta si consultanta pentru cele mai bune alegeri, dar si produse neconventionale ce se adreseaza segmentului direct vizat, cum ar fi autoutilitare de stingere a incendiilor, autoutilitare paramedicale si alt tip de produse inovative ce se adreseaza atat sectorului industrial si agricol, cat si sectorului public sau privat, solutia perfecta de interventie rapida atunci cand autoutilitarele conventionale nu pot accesa locatiile greu accesibile, in teren accidentat, zone noroioase, inguste, de padure, conditii meteo nefavorabile sau de zapada abundenta.

VIZIUNEA noastra este de a ne autodepasi zi de zi performantele realizate pana in acest moment, de a oferi in continuare un mod de viata celor ce interactioneaza cu noi prin produsele comercializate, de a ramane lideri in Romania pe piata autoutilitarelor neconventionale de stingere a incendiilor si a celor paramedicale, continuand sa punem in valoare pasiunea pentru ceea ce facem, serviciile noastre de calitate, profesionalismul si orientarea catre client, indiferent de domeniul in care acesta isi desfasoara activitatea.

VALORILE noastre - prin know-how, experienta, retea, spirit de echipa, echipament specific si calitate suntem dedicati clientilor nostri intr-un efort intrunit pentru beneficii reciproce. Astfel, din dorinta de a deveni un partener care indeplineste cerintele clientilor sai si mentine loialitatea acestora, ne asumam un set de valori care contribuie cu succes la atingerea acestui obiectiv.

0772646412

Vama, Suceava