Gratuit Operator Call Center Bucuresti Avrameni

Marketing / PR / Media Published date: Decembrie 2, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Botosani
  • Oraş: Avrameni

Operator Call Center Bucuresti

⭕ Esti ambitios si comunicativ? Ai intre 18 si 64 de ani? Cauti un job full-time sau part-time? Vrei sa iti suplimentezi veniturile sau iti doresti un job stabil?
360insights isi mareste din nou echipa in Bucuresti, Operator sondaje de opinie prin (CATI) si teren, cu sau fara experienta.

Cerinte post
Seriozitate, perseverenta;
Bune abilitati de comunicare;
Experienta anterioara intr-o pozitie similara constituie un avantaj.
Responsabilitati
Intervievarea respondentilor prin intermediul ului (CATI) si fata in fata;
Explicarea continutului si necesitatii studiului catre respondent.

Salariu fix 1200 lei si comision in functie de performantele individuale;(din a doua luna se atinge cu usurinta pragul salarial de 1600lei)

Adresa: Splaiul Independentei nr 319, sector 6 (langa Metrou Petrache Poenaru) in incinta Sema Parc

0736445981

Avrameni, Botosani