Gratuit SC BARLETA SRL ANGAJEAZA Referent Relatii Externe Unteni

Marketing / PR / Media Published date: Martie 31, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Botosani
  • Oraş: Unteni

SC BARLETA SRL ANGAJEAZA Referent Relatii Externe

⭕ SC BARLETA SRL, angajeaza REFERENT MARKETING EXTERN dupa urmatoarele criterii:

CANDIDATUL IDEAL:
-studii superioare
-abilitati de comunicare si lucru in echipa
-scrierea corecta a limbii romane
-cunostinte superioare de limba engleza
-cunostinte medii franceza/italiana/spaniola
-cunostinte de lucru PC (Microsoft Office)
-capacitate de analiza
-atentie la detalii si spirit organizatoric si de planificare
-creativitate si initiativa

RESPONSABILITATI:
•corespondenta prin , fax, e-mail cu partenerii externi
•preluarea comenzilor clientilor externi si transmiterea lor catre departamentele de productie
•intocmirea, transmiterea si arhivarea ofertelor de pret
•intocmirea documentelor de export

DESCRIEREA COMPANIEI
Barleta infiintata in anul 1994, s-a impus ca lider pe piata ambalajelor din hartie din Romania. Evoluția companiei Barleta se caracterizează printr-un progres continuu, susținut de o echipă puternică, formată din peste 200 de oameni competenți, implicați în activitatea de producție, distribuție și vânzare a produselor noastre.
Încă de la inceput ne-am luat angajamentul de a lucra neîncetat pentru a răspunde cât mai bine cerințelor partenerilor, propriilor angajați, comunității din care facem parte și mediului înconjurător.
BENEFICII
- salariu motivant
- lucru in echipa, mediu placut
- transport asigurat
- bonuri de masa
- de serviciu
- weekenduri si sarbatori legale libere

0715979225

Unteni, Botosani