Gratuit Specialist Marketing -comert Online Silvasu de Campie

Marketing / PR / Media Published date: Octombrie 12, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bistrita-Nasaud
  • Oraş: Silvasu de Campie

Specialist Marketing -comert Online

⭕ Societate Comerciala cu activitate comert online produse pentru adulti Sex-Shop, angajeaza personal pentru promovare si administrare site-uri.
Responsabilitati:
- Dezvolta strategia de vanzare si promovare care sa reflecte obiectivele societatii pe termen mediu si lung;
- Identifica publicul tinta si aplica strategii de marketing in functie de necesitati;
- Realizeaza newslettere si diverse materiale de promovare;
- Redacteaza articole, descrieri produse, texte, anunturi etc.;
- Administreaza continutul site-urilor si retelele de socializare;
- Propune programe de fidelizare a clientilor;
Cerinte:
- Cunostinte e-commerce
- Studii superioare finalizate sau in curs(Marketing, Comunicare);
- Persoana organizata, responsabila, persuasiva si creatoare;
- Abilitati foarte bune de comunicare si interrelationare,
- Cunostinte operare PC (word, excel, PowePoint, Photoshop,)
Beneficii Oferite
- Salariu fix 1500 ron si bonusuri salariale lunare in raport cu performantele realizate.

Număr de telefon ✆ 0774295100

Silvasu de Campie, Bistrita-Nasaud