Gratuit Operatori Producție în Slovacia - Fără Limită De Vârstă Id:27 Miercurea Nirajului

Munca In Strainatate Published date: Martie 4, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mures
  • Oraş: Miercurea Nirajului

Operatori Producție în Slovacia - Fără Limită De Vârstă Id:27

⭕ Companie multinațională din Slovacia angajează operatori în producție. Nu se cer experiența în domeniu, cunoașterea unei limbi străine sau calificări. De asemenea, nu există limită de vârstă.

Angajează-te acum și vei beneficia de cazare și transport, în Slovacia, gratuite.

Poți obține acest loc de muncă fără să achiți vreun comision. La fabrică se va asigura și instruire gratuită.

Beneficii:
Cazare gratuită
Transport gratuit
Mediu de muncă modern și curat

Atribuții:
Asamblarea televizoarelor LCD

Sună la + 407 ca să te angajezi!

Număr de telefon ✆ 0731791312

Miercurea Nirajului, Mures