0.80 € Angajam 2 Femei Pentru Firma De Curatenie Franta Magura

Munca In Strainatate Published date: Martie 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bacau
  • Oraş: Magura

Angajam 2 Femei Pentru Firma De Curatenie Franta

⭕ PERIOADA CONTRACTULUI : 3 luni, incepand cu octombrie 2017
( posibilitate de prelungire)

DESCRIERE POST/SARCINI DE LUCRU:
Curatenie in diferite locatii.

BENEFICII:
Salariu: 7 Euro/ora pana la 35 ore lucrate/sapt.
8.75 euro/ora peste 35 ore lucrate/sapt
(aproximativ 1250 euro/luna la un program de 40 ore lucrate/saptamana)
Transport* si cazarea asigurate
*la semnarea contractului trebuie sa va platiti biletul de avion/autocar, valoarea biletului se va rambursa la sfarsitul misiunii.In cazul in care misiunea nu este dusa la termen salariatul va suporta costul biletului.
Contract de munca si asigurare de sanatate

CERINTE:
Persoana harnica si motivata
Cunostinte despre produsele de curatat
Limba engleza –nivel mediu (1 persoana)
Permis conducere cat B (1 persoana)
Relatii la tel. 732

0792692189

Magura, Bacau