0.80 € Angajam 4 Turnatori Semifabricate Din Beton Pentru Fabrica Din FRANTA Logresti

Munca In Strainatate Published date: Aprilie 28, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Gorj
  • Oraş: Logresti

Angajam 4 Turnatori Semifabricate Din Beton Pentru Fabrica Din FRANTA

⭕ PERIOADA CONTRACTULUI : 3 luni, incepand cu data de 28.08.2017 ( posibilitate de prelungire)

DESCRIERE POST/SARCINI DE LUCRU:
Sa stie sa toarne in cofraje, sa dea nivelul pantelor, sa finiseze si sa dea nivelul cu rigla la beton, sa aplice agent de colorare.

BENEFICII:
Salariu: 7 Euro/ora pana la 35 ore lucrate/sapt.
8.75 euro/ora peste 35 ore lucrate/sapt
(aproximativ 1250 euro/luna la un program de 40 ore lucrate/saptamana)
Transport* si cazarea asigurate
*la semnarea contractului trebuie sa va platiti biletul de avion/autocar, valoarea biletului se va rambursa la sfarsitul misiunii.In cazul in care misiunea nu este dusa la termen salariatul va suporta costul biletului.
Contract de munca si asigurare de sanatate

CERINTE:
Experienta la lucru cu beton amprentat
Permis auto categoria B (minim o persoana din echipa)
Rezistenta la lucru in santier
Disponibilitate imediata

Număr de telefon ✆ 0792837800

Logresti, Gorj